THERMA V produkcji LG jest pompą ciepła powietrze-woda zaprojektowaną specjalnie dla nowych i modernizowanych domów z uwzględnieniem zaawansowanej technologii grzewczej LG i oszczędności energii.

3
Firma LG Electronics wprowadziła do rodziny THERMA V nową monoblokową pompę ciepła powietrze-woda wyposażoną w ekologiczny czynnik chłodniczy R32.

1vtrdes

Nowością tej pompy jest czynnik R32 posiadający lepsze parametry pracy. Pracuje od -25°C oraz osiąga temperaturę na wyjściu do 65°C. Czynnik chłodniczy jest przyjazny środowisku

THERMA V R32 Monobloc jest wyposażona w czynnik chłodniczy R32 o GWP wynoszącym 675. To 70 mniej niż w przypadku czynnika R410A. Dzięki temu THERMA V R32 Monobloc jest jednocześnie efektywna energetycznie oraz przyjazna dla środowiska.

Rewolucyjna Sprężarka Spiralna. Dzięki zastosowaniu Rewolucyjnej Sprężarki Spiralnej, THERMA V R32 Monobloc ma znacznie większą skuteczność. Co więcej, sprężarka może pracować teraz z częstotliwością od 10 Hz do 135 Hz.

2tre

Intuicyjny interfejs użytkownika pozwala szybko i łatwo ustawić harmonogram pracy urządzenia pasujący do Twojego trybu życia oraz w przystępny sposób pokazuje dzienne oraz miesięczne zużycie energii.

4ytfre

5tfrdesw